2011 yılında tamamen eğlenme ve eğlendirme amacıyla Youtube kanalımı oluşturdum.

 Youtube ve televizyon birbirinden tamamen farklı iki mecra. Televizyonda maruz kalıyorsunuz fakat Youtube da izlemek istediğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu Youtube'u televizyondan çok daha etkili kılıyor. Televizyon kitlesi ve Youtube kitlesi de birbirinden oldukça farklı. İçerikler de aynı şekilde. Ben de bu ayrımı elimden geldikçe korumaya çalışıyor ve izleyicilerime en iyi içeriği sunmaya gayret ediyorum. 

 Tutkumuzu işe dönüştürerek markalara ürün yerleştirme ve reklam çalışmaları yapıyoruz. Yapmış olduğumuz örnek çalışmaları Referanslar linkine tıklayarak görebilirsiniz. 

 

Misyonumuz 

İnsanları eğlendirebilmek için ilk olarak kendiniz eğlenmelisiniz. Ben de tam olarak bunu yapıyorum , eğleniyorum. Farklı şeyler yaratarak izleyenlerin yüzünde bir tebessüm oluşturmaya çalışıyorum. Her hafta koyduğum yeni videolar ile iş/okul stresinden sıkılanlara bir alternatif olmaya çalışıyorum. 

 orkunisitmak.com adresinde ise videoların kamera arkasında yaşananları , videolarımı oluştururken ne gibi süreçlerden geçtiğimizi makale olarak Blog sayfasında paylaşıyorum. Videolar sayfasından ise Youtube kanalımdaki videolara göz atabilir , Referanslar sayfasından markalar ile yapmış olduğumuz çalışmalara bakabilir ve İletişim adresinden ben ve ekibimize ulaşabilirsiniz. 

 

STAJ

 Yaptığımız işleri geliştirmede bizlere yardımcı olacak , fikir ve çekim süreçlerinde bizimle çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. 

  • Üniversitelerin Güzel Sanatlar veya İletişim bölümlerinde öğrenci veya yeni mezun,
  • Okul hayatı boyunca veya hobi olarak fotoğraf veya kameralara ilgisi olan,
  • Aktif olarak YouTube kullanıcısı ve bazı kanalları takip eden,
  • Adobe After Effects, Premiere Pro veya Photoshop programlarından birini öğrenmeye istekli ve hevesli olan,
  • Kısa mesafelerde çekim malzemelerinin taşınmasına karşı herhangi bir fiziksel engeli bulunmayan,
  • Öğrenci olması halinde haftanın en az 3 günü bizimle çalışabilecek,
  • Orta ve üstü seviyede İngilizce yeterliliği olan,
  • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, öğrenmeye hevesli, ve benzeri niteliklere sahip stajyer arıyoruz.

Levent/İstanbul da ki ofisimizde bizimle çalışmak için can atıyorsanız hemen CV'nizi info@orkunisitmak.com adresine gönderin! (Lütfen konu başlığı olarak Staj Başvurusu yazınız. )

 

 

Orkun Işıtmak Kimdir?

1996 yılında İzmir'de dünyaya geldim. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındım. 

Sevdiğim, eğlendiğim şeyi yapabilmek ve bunu bir işe dönüştürmek için üniversiteye bir süre ara verip tüm odağımı içerik oluşturmaya verdim.