2011 yılında tamamen eğlenme ve eğlendirme amacıyla Youtube kanalımı oluşturdum.

 Youtube ve televizyon birbirinden tamamen farklı iki mecra. Televizyonda maruz kalıyorsunuz fakat Youtube da izlemek istediğinizi kendiniz seçebiliyorsunuz. Bu Youtube'u televizyondan çok daha etkili kılıyor. Televizyon kitlesi ve Youtube kitlesi de birbirinden oldukça farklı. İçerikler de aynı şekilde. Ben de bu ayrımı elimden geldikçe korumaya çalışıyor ve izleyicilerime en iyi içeriği sunmaya gayret ediyorum. 

 Tutkumuzu işe dönüştürerek markalara ürün yerleştirme ve reklam çalışmaları yapıyoruz. Yapmış olduğumuz örnek çalışmaları Referanslar linkine tıklayarak görebilirsiniz. 

 

Misyonumuz 

 İnsanları eğlendirebilmek için ilk olarak kendiniz eğlenmelisiniz. Ben de tam olarak bunu yapıyorum , eğleniyorum. Farklı şeyler yaratarak izleyenlerin yüzünde bir tebessüm oluşturmaya çalışıyorum. Her hafta koyduğum yeni videolar ile iş/okul stresinden sıkılanlara bir alternatif olmaya çalışıyorum. 

 orkunisitmak.com adresinde ise videoların kamera arkasında yaşananları , videolarımı oluştururken ne gibi süreçlerden geçtiğimizi makale olarak Blog sayfasında paylaşıyorum. Videolar sayfasından ise Youtube kanalımdaki videolara göz atabilir , Referanslar sayfasından markalar ile yapmış olduğumuz çalışmalara bakabilir ve İletişim adresinden ben ve ekibimize ulaşabilirsiniz. 

 

TAKIMIMIZIN BİR PARÇASI OLUN!

İstanbul'daki ofisimizde çalışmak üzere Videographer ekip arkadaşları arıyoruz. 

  • Yerli ve yabancı Youtube kanallarını yakından takip eden
  • Video oluşturma pre-prodüksiyon , prodüksiyon ve post-prodüksiyon süreçlerinde yer alabilecek
  • İleri seviyede İngilizce bilen 
  • Yaratıcı , çözüm odaklı düşünebilen
  • Canon DSLR video kameralarına iyi seviyede hakim
  • Adobe Premiere ile hızlı ve akıcı kurgu yapabilen 
  • Yurt dışına çıkma engeli bulunmayan
  • 27 yaş altı
  • Min. 2 Yıl tecrübeli
  • Avrupa yakasında ikamet eden

Yukarıdaki kriterlere uyuyorsanız lütfen CV'nizi ve referanslarınızı info@orkunisitmak.com adresine "İş Başvurusu" başlığı altında gönderebilirsiniz.

 

KATKIDA BULUNUN!

 Yaptığımız farklı , yaratıcı videolara siz de destek olabilirsiniz. Sizlerden her gün pek çok farklı video fikiri geliyor. Bu taleplerin hepsini bir arada tutmak için artık video taleplerinizi aşağıdaki form üzerinden alıyoruz. Birbirinden yaratıcı , yeni ve heyecanlı video fikirlerinizle çorbada sizin de tuzunuz olsun! Form'a gitmek için tıklayın.

 

 

Orkun Işıtmak Kimdir?

1996 yılında İzmir'de dünyaya geldim. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversite'sini kazanıp İstanbul'a taşındım. 

Sevdiğim, eğlendiğim şeyi yapabilmek ve bunu bir işe dönüştürmek için üniversiteye bir süre ara verip tüm odağımı içerik oluşturmaya verdim.