Süper Kahraman Oldum! (Kamera Arkası)

 Evet herkese merhaba ben Orkun. Bu sefer de yazılı böyle gireyim dedim , hızlı olamadı tabi videodaki kadar.. Olsun kısmet , neyse gelelim bugün ki konumuza. Süper kahraman oldum diye bir video var kanalda. Kamera arkası çekemediğimiz için çekim sırasında neler yaşandı neler oldu bitti onları yazmak istedim. Öncelikle efenim video aşağıda , izleyin sonra buradan devam edebiliriz.

 Superman kostümü ile bir Orkun. Kostüm çok saçmaydı ama ya , kiraladığımız sitede birbirinden farklı kostümler vardı. Hepsi birbirinden komikti siteye bakarken öldük gülmekten. İçlerinden en kötü duracağı seçtik ama enteresan şekilde iyi durdu ya. Cidden ben daha kötü durmasını bekliyordum. İçinde mukavva gibi bir şey var güya kas olacak , çılgın baklava olacak. İçi boş dediler.. Haklılar da.. dırırırı 

 En çok gelen sorulardan biri "Çekimde tatsızlık yaşamıyor musun?" oluyor. Şuana kadar hiç büyük bir şey yaşamadım ama bazılarının tersine denk geldiğimiz oluyor. Onda da azar işitiyoruz saçma sapan moralimiz bozuluyor. Mesela Superman kostümü ile bir cafeye oturdum oralet istedim. Adam yok dedi. Ben de durdum durdum tekrar sordum "Oralet var mı?" diye. Adam yok dedi ben de kalktım gittim. Adam arkamdan geldi "Dalga mı geçiyorsun kardeşim?" dedi. Kamera şakası yapıyorduk da dedim. "Oralet var mı diyorsun yok diyorum neden tekrar soruyorsun" dedi. Abi üstümde superman kostümü var gelmişim oralet istiyorum senin takıldığın noktaya bak. Deliyim yani belli gidip ikinci kez oralet istemem mi problem shdajsmdk (random gülüş oluyor bu.) Neyse tatlıya bağladık gitti tabi. Görüntüleri de kullanabilir miyiz diye soruyoruz her çekimin sonunda. Abi kızdı izin vermedi. Sansürleyip koyabiliriz ama koymak istemedik tadımızı kaçırdı bizim de. 

 Onun dışında çok eğlenceli çekimdi ya. Herkes güldü , "VAY SÜPERMAN" diye seslenenler 5'lik çakanlar , selam verenler fotoğraf çekilenler vs. Çok eğlendik. İnsanların da yüzü güldü onlar da bayağı eğlendiler. "Abi hangi kanal?" diye soran da çok oluyor tabii. İnternet diyoruz onlara da. "Hee internet" diyorlar. Sanki tek bir kanal internet , tamam ben izlerim diyorlar :D hehe.  

 Bu videoya benzer bir iki şey daha geldi aklıma ya. İleriki zamanlarda belki onları da yaparım. Bence eğlenceli bir video oldu. Ha yazı kötü olabilir , onda yeniyim zamanla alışırım diye ümit ediyorum.. Yine zengin kalkışı yapayım , haydin kaçtım siyu.